New products

 • HTA-800
  HTA-800

  MODEL: HTA-800 MARKA: TAGA PERSHKRIMI: AMPLIFIKATOR HYBRID ME LLAMBA 2...

  59 000 Leke
 • MK 4 Digital
  MK 4 Digital

  MODEL: MK 4 Digital MARKA: SENNHEISER PERSHKRIMI: MIKROFON PRO STUDIO ME...

  49 500 Leke
 • EV-50-W
  EV-50-W

  MODEL: EV-50-W MARKA: LEONARDO PERSHKRIMI: VIOLIN ELEKTRIKE ME MANJET...

  45 000 Leke
 • NAC3FCA
  NAC3FCA

  MODEL: NAC3FCA MARKA: NEUTRIK PERSHKRIMI: FISHA POWERCON 20A MAP:...

  900 Leke
 • HDJ-X5BT
  HDJ-X5BT

  MODEL: HDJ-X5BT MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: KUFJE PRO STUDIO &...

  22 000 Leke
 • LV-5044
  LV-5044

  MODEL: LV 5044 MARKA: Leonardo PERSHKRIMI: VIOLIN AKUSTIKE STUDENT KIT...

  48 000 Leke
 • ELI-ACE
  ELI-ACE

  MODEL: ELI-ACE MARKA: James Neligan PERSHKRIMI: KITARE ELEKTO-AKUSTIKE...

  105 000 Leke
 • DH268
  DH268

  MODEL: DH268 MARKA: VIVITEK PERSHKRIMI: MULTIMEDIA PROJETOR FULL HD...

  99 000 Leke
 • DS262
  DS262

  MODEL: DS262 MARKA: VIVITEK PERSHKRIMI: MULTIMEDIA PROJETOR XGA (800 x...

  58 000 Leke
 • DX263
  DX263

  MODEL: DX263 MARKA: VIVITEK PERSHKRIMI: MULTIMEDIA PROJETOR XGA (1024 x...

  65 000 Leke
 • DDJ-1000
  DDJ-1000

  MODEL: DDJ-1000 MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: 4 CHANNEL PRO DJ CONTROLLER...

  155 000 Leke
 • 40988 DDJ-1000
  40988 DDJ-1000

  MODEL: DDJ-1000 MARKA: MAGMA PERSHKRIMI: VALIXHE PER DDJ-1000 PIONER DJ...

  35 000 Leke

Offers

 • DR-44WL
  DR-44WL

  MODELl DR-44WL DIGITAL RECORDER...

  39 500 Leke 43 000 Leke
Tripod

Tripod

Tripod There are 3 products.

Showing 1 - 3 of 3 items
 • 6 500 Leke

  MODEL: DIGI 9300 MARKA: ROLLEI PERSHKRIMI: STATIV TRIPOD PER APARAT DHE KAMERA  MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al

  6 500 Leke
 • 3 800 Leke

  MODEL: DIGI 3400 MARKA: ROLLEI PERSHKRIMI: MINI STATIV TRIPOD PER APARAT DHE KAMERA  MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al

  3 800 Leke
 • 33 000 Leke

  MODEL: C6i Carbon MARKA: ROLLEI PERSHKRIMI: MINI STATIV TRIPOD PER APARAT DHE KAMERA CARBON MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al

  33 000 Leke
Showing 1 - 3 of 3 items