New products

 • Z NATURE
  Z NATURE

  MODEL: Z NATURE KITARE KLASIKE ALHAMBRA 4/4 MADE IN SPAIN

  33 000 Leke
 • Z-Nature CW EZ
  Z-Nature CW EZ

  MODEL: Z-Nature CW EZ KITARE ELEKTRO KLASIKE ALHAMBRA 4/4 ME PICKUP...

  59 500 Leke
 • 1 C
  1 C

  MODEL: 1C KITARE KLASIKEALHAMBRA 4/4 student instrumentCOLOR: NATURAL...

  43 000 Leke
 • 2 C
  2 C

  MODEL: 2C KITARE KLASIKE ALHAMBRA 4/4 student instrument MADE IN SPAIN...

  47 000 Leke
 • 3 C
  3 C

  MODEL: 3C KITARE KLASIKE ALHAMBRA 4/4 MADE IN SPAIN

  56 000 Leke
 • 7 C
  7 C

  MODEL: 7C KIATRE KLASIKE PROFESIONALE ALPHAMBRA 4/4 MADE IN SPAIN

  125 000 Leke
 • 4 OP
  4 OP

  MODEL: 4 OP KITARE KLASIKE PROFESIONALE OPEN PORE ALHAMBRA 4/4 MADE IN...

  68 000 Leke
 • 2 FLAMENCO
  2 FLAMENCO

  MODEL: 2F KITARE KLASIKE FLAMENGO ALHAMBRA 4/4 MADE IN SPAIN

  54 000 Leke

Offers

 • ND-1411-M
  ND-1411-M

  MODEL: ND-1411-M  DRIVER 50W RCF...

  12 900 Leke 14 000 Leke
DJ

Electronics me eksperience mbi 18-Vjecare ne treg, 
Ju ofron Paisje per DJ: Kontrollera, Mixer DJ, Kufje DJ, Mikrofona, Bokse, Aksesore.

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

Electronics me eksperience mbi 18-Vjecare ne treg, 
Ju ofron Paisje per DJ: Kontrollera, Mixer DJ, Kufje DJ, Mikrofona, Bokse, Aksesore.

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

More

DJ There are 60 products.

per page
Showing 37 - 48 of 60 items
 • 5 500 Leke

  MODEL: DJS-LT20  MBAJTESE DJ PER PALTOP DHE SOUND CARD

  5 500 Leke
 • 4 000 Leke 4 500 Leke

  MODEL: TTST AMERICAN DJ MBAJTESE DJ PER LAPTOP

  4 000 Leke 4 500 Leke
  Reduced price! Add to cart
 • 13 500 Leke

  MODEL: HDJ-500-K KUFJE DJ PIONEER COLOR: BLACK Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  13 500 Leke
 • 205 000 Leke 235 000 Leke

  MODEL: SUB-8003-AS II SUB AKTIV RCF 18" 1100 W RMS   2200 W MAX 135dB KLIKO PER ME TEPER INFO: Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  205 000 Leke 235 000 Leke
  Reduced price! Add to cart
 • 69 000 Leke

  MODEL: IPS 1700 AMPLIFIKATOR PROFESIONAL RCF 2 X450W RMS KLIKO PER ME TEPER INFO: Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  69 000 Leke
 • 59 000 Leke

  MODEL: CPX 15A BOKSE AKTIV PER DJ 15" 500 W RMS AMRICAN AUDIO Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  59 000 Leke
 • 63 000 Leke 78 000 Leke

  MODEL: ART 310-A MK III BOKSE RCF 10" 400W RMS  800W MAX REKOMANDOHET PER FONI DJ, MUCIC LIVE, BAR, CLUBS, etj,,, APPLICATIONS • Live music • Clubs • Fixed installations • Stage monitorng Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  63 000 Leke 78 000 Leke
  Reduced price! Add to cart
 • 98 000 Leke

  MODEL: DJM-450 MIXER DJ PIONEER ME EFEKTE FLASH AUDIO PLAYER , USB SOUND CARD & REKORDBOX Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  98 000 Leke
 • 98 900 Leke 125 000 Leke

  BOKSE PROFESIONAL ACTIC RCF 15" 700W RMS  1400 WATT   MAX MODEL: ART-715A MK4  Shenim: ( OFERTAT SPECIALE JANE VETEM PER PRODUKTET ME POROSI ) APPLICATIONS • Nearfield & portable PA • Foreground / background PA, • Houses of worship, theatres, corporate AV, retail,  • Compact live sound reinforcement system Kontakt: 0692088111 Email:...

  98 900 Leke 125 000 Leke
  Reduced price! Add to cart
 • 79 000 Leke 99 000 Leke

  MODEL: ART-315A  MK4 BOKSE RCF ACTIVE TWO-WAY SPEAKER 15" 400 W RMS 800W max APPLICATIONS • Live sound • Playback and stage monitoring • Corporate events • AV presentations  Garancia: 1 Vit Rekomandohet per Foni DJ, Music Live, Ambiente per  Dikoteka Verore, Ambjente Dasmash etj,,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  79 000 Leke 99 000 Leke
  Reduced price! Add to cart
 • 89 000 Leke

  MODEL: DDJ-RR DJ CONTROLLER PIONEER ME REKORDBOX  Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  89 000 Leke
 • 39 500 Leke

  MODEL: DDJ-RB DJ CONTROLLER PIONEER 2 CHANNEL  ME  Rekordbox  Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  39 500 Leke
Showing 37 - 48 of 60 items