New products

 • MP310U
  MP310U

  MODEL: MP310U MARKA: DSPPA PERSHKRIMI: AMPLIFIKATOR MATRIX 6 ZONA 100V...

  59 000 Leke
 • PSBA135
  PSBA135

  PERDE PROJEKORI 3 X 1.68 METRA 16:9 Standard Auto-lock Manual Projection...

  37 500 Leke
 • KT2-88X KIT
  KT2-88X KIT

  MODEL: KT2-88X KIT MARKA: RUSSOUND PERSHKRIMI: MULTIZONE KONTROLLER...

  795 000 Leke
 • CA4-KT1-EU
  CA4-KT1-EU

  MODEL: CA4-KT1-EU MARKA: RUSSOUND PERSHKRIMI: MULTIZONE KONTROLLER AUDIO...

  165 000 Leke
 • KT2-66 KIT
  KT2-66 KIT

  MODEL: KT2-88X KIT MARKA: RUSSOUND PERSHKRIMI: MULTIZONE AUDIO 6 HYRJE...

  590 000 Leke
 • HTA-1200B
  HTA-1200B

  MODEL: HTA-1200 MARKA: TAGA PERSHKRIMI: AMPLIFIKATOR HYBRID ME LLAMBA 2...

  110 000 Leke
 • HTA-800
  HTA-800

  MODEL: HTA-800 MARKA: TAGA PERSHKRIMI: AMPLIFIKATOR HYBRID ME LLAMBA 2...

  59 000 Leke
 • MIDISTART MUSIC 25
  MIDISTART MUSIC 25

  MODEL: MIDISTART MUSIC 25 MARKA: MIDITECH PERSHKRIMI: MIDI CONTROLLER 2...

  11 000 Leke
 • GP-300WEC7
  GP-300WEC7

  MODEL: GP-300WEC7 MARKA: CASIO PERSHKRIMI: GRAND PIANO WHITE AiR Grand...

  420 000 Leke
 • MSB112.4/X
  MSB112.4/X

  MODEL: MSB112.4/X MARKA: AUDAC PERSHKRIMI: MULTICORE Multi stage block...

  19 500 Leke
 • PMQ480
  PMQ480

  MODEL: PMQ480 MARKA: AUDAC PERSHKRIMI: AMPLIFIKATOR PRO INSTALL 4...

  165 000 Leke
 • SUM40
  SUM40

  MODEL: SUM40 USB MARKA: STAGG PERSHKRIMI: MIKROFON HOME STUDIO ME USB...

  9 500 Leke

Offers

 • WINGMAN
  WINGMAN

  MULTITOOLS LEATEHMAN WINGMAN ME 14...

  5 700 Leke 7 700 Leke
DJ

Electronics me eksperience mbi 18-Vjecare ne treg, 
Ju ofron Paisje per DJ: Kontrollera, Mixer DJ, Kufje DJ, Mikrofona, Bokse, Aksesore.

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

Electronics me eksperience mbi 18-Vjecare ne treg, 
Ju ofron Paisje per DJ: Kontrollera, Mixer DJ, Kufje DJ, Mikrofona, Bokse, Aksesore.

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

More

DJ There are 56 products.

per page
Showing 49 - 56 of 56 items
 • 29 500 Leke

  MODEL: HD-25 PLUS  KUFJE PRO SENNHEISER DJ & STUDIO Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com VIDEO LINK:

  29 500 Leke
 • 199 000 Leke

  MODEL: 4PRO 5031-A BOKSE ME KAS DRURI KOLLONE RCF  600 WATT RMS 1200WAT MAX 132 dB max spl Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  199 000 Leke
 • 225 000 Leke

  MODEL: XDJ-RX2 MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: All-In-One DJ System me  rekordbox SPECIFIKIMET: LINK PER ME TEPER INFO:  VIDEO LINK: MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al PESHA:      9.1 kg

  225 000 Leke
 • 39 000 Leke

  MODEL: DDJ-SB3 PIONEER DJ CONTROLLER 2 CHANNEL ME SERATO

  39 000 Leke
 • 14 500 Leke

  MODEL: HDJ-X5K  MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: KUFJE DJ PROFESIONALE 2000 mW 32 Ohms 5Hz deri 30kHz SPECIFIKIMET: LINK PER ME TEPER INFO:  VIDEO LINK: MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al PESHA:      269 g

  14 500 Leke
 • 27 000 Leke

  MODEL: HDJ-X7K MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: KUFJE DJ PROFESIONALE 3500 mW 36 Ohms 5Hz deri 30kHz SPECIFIKIMET: LINK PER ME TEPER INFO:  VIDEO LINK: MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al PESHA:      312 g

  27 000 Leke
 • 185 000 Leke

  MODEL: XPRS-15 MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: BOKSE AKTIV PRO SERIES 15" 1200 WATT RMS - 2400 WATT MAX 136 Db SPECIFIKIMET: LINK PER ME TEPER INFO:  VIDEO LINK: MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al Dimensions: (W x H x D)     444.5 x 749.3 x 416.6 mm PESHA:      28.5 kg

  185 000 Leke
 • 39 500 Leke

  MODEL: HDJ-X10-K MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: KUFJE PRO DJ SPECIFIKIMET: LINK PER ME TEPER INFO:  VIDEO LINK: MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al

  39 500 Leke
Showing 49 - 56 of 56 items