New products

 • U2R-WL02
  U2R-WL02

  MODEL: U2R-WL02 MARKA: TMA PERSHKRIMI: MIKROFON INSTRUMENT  BATERI E...

  19 500 Leke
 • GST-205-BR
  GST-205-BR

  MODEL: GST-205-BR MARKA: TMA PERSHKRIMI: RIP KITARE ELEKTRIKE COBRA...

  2 000 Leke
 • STB-GEN10C
  STB-GEN10C

  MODEL: STB-GEN10C MARKA: STAGG PERSHKRIMI: KELLEF KITARE KLASIKE 4/4...

  3 500 Leke
 • GST-50-BK
  GST-50-BK

  MODEL: GST-50-BK MARKA: TMA PERSHKRIMI: RIP KITARE Gaucho Standard...

  500 Leke
 • GST-955-COW
  GST-955-COW

  MODEL: GST-955-COW MARKA: TMA PERSHKRIMI: RIP KITARE COW ORIGINAL...

  7 500 Leke
 • SAU-S
  SAU-S

  MODEL: SAU-S MARKA: STAGG PERSHKRIMI: KITARE  KLASIKE 4/4 NATURAL COLOR...

  49 000 Leke
 • C1148 S-CED
  C1148 S-CED

  MODEL: C1148 S-CED MARKA: STAGG PERSHKRIMI: KITARE  KLASIKE 4/4 NATURAL...

  63 000 Leke
 • CENA706/W
  CENA706/W

  MODEL: CENA706/W MARKA: AUDAC PERSHKRIMI: BOKSE TAVANI 6,5"  6.5"...

  3 500 Leke
 • CENA506/W
  CENA506/W

  MODEL: CENA506/W MARKA: AUDAC PERSHKRIMI: BOKSE TAVANI5" CEILING...

  2 500 Leke
 • VC-LUX-BU
  VC-LUX-BU

  MODEL: VC-LUX-BU MARKA: LEONARDO PERSHKRIMI: VALIXHE LUX  PER VIOLINE...

  29 500 Leke
 • LVA-20165
  LVA-20165

  MODEL: LVA-20155 MARKA: LEONARDO PERSHKRIMI: VIOLA AKUSTIKE E PLOTE...

  40 000 Leke
 • LVA-20155
  LVA-20155

  MODEL: LVA-20155 MARKA: LEONARDO PERSHKRIMI: VIOLA AKUSTIKE E PLOTE...

  40 000 Leke

Offers

 • SUB 705-AS II
  SUB 705-AS II

  MODEL: SUB-705-AS II  MARKA: RCF...

  139 500 Leke 165 000 Leke
PA

Electronics me eksperience mbi 18-Vjecare ne treg,
Ju ofron paisje Commercial Audio per te gjitha Ambientet

Bokse per Tavane te varur, Bokse Muri, Mikrofona, Amplifikatore Sistem 100v, Multizone Audio,   etj,,,

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

Gjithashu Electronics ju ofron sherbimin e instalimi...

Electronics me eksperience mbi 18-Vjecare ne treg,
Ju ofron paisje Commercial Audio per te gjitha Ambientet

Bokse per Tavane te varur, Bokse Muri, Mikrofona, Amplifikatore Sistem 100v, Multizone Audio,   etj,,,

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

Gjithashu Electronics ju ofron sherbimin e instalimit, dhe servisit te produkteve me profesionalizem, 

More

PA There are 62 products.

per page
Showing 13 - 24 of 62 items
 • 49 000 Leke

  AMPLIFIKATOR AUDIO AUDAC 2X150W RMS & 1X300W RMS PER SUB  ME TEPR INFO: Highlights Class-D Technology Active crossover network Subwoofer channel High efficiency Convection cooled Light weight Single rackspace design (1 unit)

  49 000 Leke
 • 58 000 Leke

  AMPLIFIKATOR AUDIO AUDAC 4X150W RMS REKOMANDOHET PER BOKSE MURI & TAVANI  ME TEPER INFO: Highlights Four individual controllable channels Class-D Technology High efficiency Convection cooled Light weight Single rackspace design (1 unit)

  58 000 Leke
 • 15 000 Leke 16 000 Leke

  MODEL: ATEO6/W MARKA: AUDAC PERSHKRIMI:  BOKSE MURI AUDAC LUXURY DESIGN  2-Way 60W RMS 120W MAX  DHE ME SISTEM 100V 24W RMS COLOR: WHITE SPECIFIKIMET: LINK PER ME TEPER INFO:  VIDEO LINK: MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al Dimensions: (W x H x D)    139.1 x 347.5 x 215.2 mm PESHA:      3.8kg

  15 000 Leke 16 000 Leke
  Reduced price! Add to cart
 • 15 000 Leke 16 000 Leke

  MODEL: ATEO6/B MARKA: AUDAC PERSHKRIMI:  BOKSE MURI AUDAC LUXURY DESIGN  2-Way 60W RMS 120W MAX  DHE ME SISTEM 100V 24W RMS COLOR: BLACK SPECIFIKIMET: LINK PER ME TEPER INFO:  VIDEO LINK: MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al Dimensions: (W x H x D)    139.1 x 347.5 x 215.2 mm PESHA:      3.8kg

  15 000 Leke 16 000 Leke
  Reduced price! Add to cart
 • 98 000 Leke

  MULTIZONE AUDAC 4 Zone Audio Matrix NETWORK MANAGMENT  APP PER IPHONE DHE ANDROID ME TEPER INFO: PROJEKTIMI DHE INSTALIMI OFROHET NGA KOMPANIA Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  98 000 Leke
 • 57 000 Leke

  BOKSE PASIV PROFESIONAL AUDAC   Loudspeaker Cabinet 12" 2-Way 300W RMS 600W MAX REKOMANDOHET, PER FONI, DJ,  MUSIC LIVE, BAR, PUB, CLUB, SHKOLLA, AMBIENTE, etj,,, ME TEPER INFO:  Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  57 000 Leke
 • 33 000 Leke

  AUDAC Public Address Amplifier 60W 100V ME TEPER INFO: Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  33 000 Leke
 • 58 000 Leke

  MODEL: COM12MKII MARKA: AUDAC PERSHKRIMI: AMPLIFIKATOR 100V 120W RMS PRO INSTALL 5 ZONA ME SELEKTOR SPECIFIKIMET: LINK MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al Dimensions: 420 x 88 x 320 mm (W x H x D) PESHA:      9.7 kg

  58 000 Leke
 • 76 000 Leke

  MODEL: COM24MKII MARKA: AUDAC PERSHKRIMI: AMPLIFIKATOR 100V 240W RMS PRO INSTALL 5 ZONA ME SELEKTOR SPECIFIKIMET: LINK MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al Dimensions: 420 x 88 x 320 mm (W x H x D) PESHA:      11 kg

  76 000 Leke
 • 21 000 Leke

  MIKROFONA PROFESIONAL CONFERENCE CHARMAN JTS  APLIKOHEN, PER SALLA MBEDHJE SHKOLLA, HOTELE, etj,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  21 000 Leke
 • 21 000 Leke

  MIKROFON DELEGATE JTS  Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  21 000 Leke
 • 128 000 Leke

  AMPLIFIKATOR 100V 4X120W RMS PER CHANNEL ME TEPER INFO: Highlights Four channel 100V Power Amplifier 4 x 120 Watt output Class-D Technology 100V / 70V High Impedance outputs 4 Ohm Low Impedance outputs High efficiency High pass filter switch Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  128 000 Leke
  Add to cart More
Showing 13 - 24 of 62 items