New products

 • XSW 2-865-A
  XSW 2-865-A

  MODEL: XSW 2-865-A  Sennheiser MIKROFON ME VALE SET ME  e865 Capsule...

  73 000 Leke
 • KM 805
  KM 805

  MODEL: KM 805  Neumann  160W RMS 10" Active Studio Subwoofer MADE IN...

  210 000 Leke
 • KH 120 A G
  KH 120 A G

  MODEL: KH 120 A G BOKSE STUDIO NEUMANN 5.25" 160W  2-Way Active...

  95 000 Leke
 • ELI−D
  ELI−D

  MODEL: ELI-D KITARE AKUSTIKE JAMES NELIGAN 4/4 

  89 000 Leke
 • LIS−DCFI
  LIS−DCFI

  MODEL: LIS−DCFI KITARE ELEKTROAKUSTIKE NATURAL  JAMES NELIGAN 4/4

  59 000 Leke
 • LPS207
  LPS207

  MODEL: LPS207  MULTIPRIZE ME 8 VENDE 3M LOGILINK ME MBROJTJE

  3 000 Leke
 • CA1049
  CA1049

  MODEL: CA1049 FISHA AUX 1 METER LogiLink® Extension Cable Stereo, 1 m

  200 Leke
 • CHB007
  CHB007

  MODEL: CHB007 KABELL HDMI PRO SERIES HDMI PREMIUM Cable, 26AWG, A-A ,...

  4 200 Leke

Offers

Public Adress

Electronics me eksperience mbi 18-Vjecare ne treg,
Ju ofron paisje Commercial Audio per te gjitha Ambientet

Bokse per Tavane te varur, Bokse Muri, Mikrofona, Amplifikatore Sistem 100v, Multizone Audio,   etj,,,

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

Gjithashu Electronics ju ofron sherbimin e instalimi...

Electronics me eksperience mbi 18-Vjecare ne treg,
Ju ofron paisje Commercial Audio per te gjitha Ambientet

Bokse per Tavane te varur, Bokse Muri, Mikrofona, Amplifikatore Sistem 100v, Multizone Audio,   etj,,,

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

Gjithashu Electronics ju ofron sherbimin e instalimit, dhe servisit te produkteve me profesionalizem, 

More

Public Adress There are 61 products.

per page
Showing 25 - 36 of 61 items
 • 15 500 Leke

  MEGAFONE WORK 25W RMS  ME BATERI LR-14 8 PCS Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  15 500 Leke
 • 27 000 Leke

  MODEL: MONITOR-55 BOKSE MURI RCF 175W  2 WAY REFLEX SPEAKER HIGH DEFINITION COLOR: BLACK & WHITE Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  27 000 Leke
 • 43 000 Leke

  PERDE ELEKTRIKE ME PULT 2 X 2 M  BRACKET  REKOMANDOHET: PER SHKOLLA, PREZANTIME, HOME CINEMA, HOTELE, BAR, RESTORANTE, etj,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  43 000 Leke
 • 54 000 Leke

  PERDE ELEKTRIKE ME PULT 2.4 X 1.35 M  BRACKET  REKOMANDOHET: PER SHKOLLA, PREZANTIME, HOME CINEMA, HOTELE, BAR, RESTORANTE, etj,,, Premium/Deluxe Electric Projection Screen-108’’ /16:9 Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  54 000 Leke
 • 13 500 Leke

  PERDE PROJEKTOR 1.7X1.3 M BRACKET REKOMANDOHET: PER SHKOLLA, PREZANTIME, HOME CINEMA, HOTELE, BAR, RESTORANTE, etj,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  13 500 Leke
 • 24 000 Leke

  PERDE PROJEKTOR MANUAL 2.4X1.35 M  REKOMANDOHET: PER SHKOLLA, PREZANTIME, HOME CINEMA, HOTELE, BAR, RESTORANTE, etj,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  24 000 Leke
 • 9 500 Leke

  MIKROFON GOOSENEK WORK  REKOMADOHET: PER CONFERENCA,  AMBIENTE MBLEDHEJESH ETJ,,,  Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  9 500 Leke
 • 9 500 Leke

  ATOPOLAND HINK 100V AUDAC 30W RMS Compression horn loudspeaker 30W/100V Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  9 500 Leke
 • 23 000 Leke

  AMPLIFIKATOR 100V 30W RMS AUDAC  2 MIC IN 1 LINE IN OUT 8 ohms, 100V 30W RMS Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com ME TEPER INFO:

  23 000 Leke
 • 12 000 Leke

  MODEL: DU-80T DRIVER PER HINKA WORK OUTDOOR FUQIA: 35-70-100W RMS 100V  Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  12 000 Leke
 • 24 000 Leke

  SUB AKTIV WORK 8" 100 W Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  24 000 Leke
  Add to cart More
 • 23 000 Leke

  BOKSE MURI RCF MQ-60H 60W RMS 120W MAX  COLOR: BLACK &  WHITE BAR, RESTORAND, AMBIENTE, ETJ,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  23 000 Leke
Showing 25 - 36 of 61 items