New products

 • IMEO1/B
  IMEO1/B

  MODEL: IMEO1/B SOUND BAR AUDAC PROFESSIONAL 2.1 SOUNDBAR - 2x15W+30W...

  29 500 Leke
 • NOBA8A/B
  NOBA8A/B

  MODEL: NOBA8A/B  SUB ACTIV AUDAC HighlightsInnovative & unique...

  95 000 Leke
 • 40964 DDJ-SX2
  40964 DDJ-SX2

  MODEL: 40964  VALIXHE PER DJ MAGMA PIONEER DDJ-DX2, DDJ-RX

  35 000 Leke
 • PSBA135
  PSBA135

  PERDE PROJEKORI 3 X 1.68 METRA 16:9 Standard Auto-lock Manual Projection...

  37 500 Leke
 • PSBA108
  PSBA108

  PERDE PROJEKTOR MANUAL 2.4X1.35 M  REKOMANDOHET: PER SHKOLLA,...

  24 000 Leke
 • MEGA-TRI 60
  MEGA-TRI 60

  MODEL: MEGA-TRI 60 LEDBAR 60 CM AMERICAN DJ 9 x 3W  RGB: 3-IN-1

  33 000 Leke
 • Mega TRI Bar
  Mega TRI Bar

  MODEL: Mega TRI Bar  AMERICAN DJ 18 X 3W  3-in-1 RGB

  49 000 Leke
 • 4PRO 5031-A
  4PRO 5031-A

  MODEL: 4PRO 5031-A BOKSE ME KAS DRURI KOLLONE RCF  600 WATT RMS 1200WAT...

  199 000 Leke

Offers

 • ART-710-A
  ART-710-A

  MODEL: ART-710-A MK4 BOKSE ACTIV RCF...

  79 000 Leke 85 000 Leke
Public Adress

Electronics me eksperience mbi 18-Vjecare ne treg,
Ju ofron paisje Commercial Audio per te gjitha Ambientet

Bokse per Tavane te varur, Bokse Muri, Mikrofona, Amplifikatore Sistem 100v, Multizone Audio,   etj,,,

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

Gjithashu Electronics ju ofron sherbimin e instalimi...

Electronics me eksperience mbi 18-Vjecare ne treg,
Ju ofron paisje Commercial Audio per te gjitha Ambientet

Bokse per Tavane te varur, Bokse Muri, Mikrofona, Amplifikatore Sistem 100v, Multizone Audio,   etj,,,

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

Gjithashu Electronics ju ofron sherbimin e instalimit, dhe servisit te produkteve me profesionalizem, 

More

Public Adress There are 62 products.

per page
Showing 49 - 60 of 62 items
Showing 49 - 60 of 62 items