Manufacturers

New products

 • VNC−4/4
  VNC−4/4

  MODEL: VNC−4/4 L CELO 4/4 E PLOTE STAGG ME CANTE Kontakt: 0692088111...

  59 000 Leke
 • VN-1/2
  VN-1/2

  VIOLIN STAGG 1/2 VIOLIN & STANDARD SOFT CASE Kontakt: 0692088111...

  12 000 Leke
 • EVN X-4/4 MRD
  EVN X-4/4 MRD

  MODEL: EVN X-4/4 MRD VIOLIN ELEKTRIKE STAGG SET ME KUFJE, KOLLOFON,...

  26 000 Leke
 • VN-4/4
  VN-4/4

  MODEL: VN-4/4 VIOLINE E PLOTE 4/4 STAGG NATURAL Kontakt: 0692088111...

  14 500 Leke
 • DJM-750mk2
  DJM-750mk2

  MODEL: DJM-750mk2 MIXER DJ PIONEER 4 CHANNEL ME SOUND CARD

  159 000 Leke
 • DJM-900NXS2
  DJM-900NXS2

  MODEL:  DJM-900NXS2 MIXER PRO DJ PIONEER

  299 000 Leke
 • Pioneer HDJ-700-K
  Pioneer HDJ-700-K

  MODEL: HDJ-700-K KUFJE DJ PIONEER

  17 500 Leke
 • DDJ-SX2
  DDJ-SX2

  PIONEER 4-channel Serato DJ controller with performance pads ME TEPR...

  139 900 Leke

Offers

 • PX110MK2
  PX110MK2

  BOKSE PROFESIONALE AUDAC  COLOR:...

  44 000 Leke 47 500 Leke

Suppliers

List of products by manufacturer GOALZERO

Showing 1 - 7 of 7 items
 • 13 000 Leke

  SOLAR PANEL KARIKIMI 15 W PER MODELET: YETI 150, YETI 400, YETI 1250 Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  13 000 Leke
 • 30 000 Leke

  SOLAR PANEL KARIKIMI 30 W PER MODELET: YETI 150, YETI 400, YETI 1250 Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  30 000 Leke
 • 11 500 Leke

  GOALZERO LIGHT HOUSE  DRITE ME BATERI TE KARIKUESHME USB, OSE SOLAR PANEL, DALJE USB 5V PER KARIKIM CELULAR,APARAT, KAMERA etj,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  11 500 Leke
 • 11 500 Leke

  ELEKTRIK DORE ME KARIKIM GOALZERO 3 MODE, EMERGJENCE, FLASH, FLOOD, KARIKOHET ME USB, SOLAR, DHE ME DORE KOHEZGJATJA 7-48 ORE  DALJE USB 5V PER KARIKIM TELEFON, APARAT FOTOGRAFIK, KAMERA etj,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  11 500 Leke
 • 225 000 Leke

  YETI-1250 GOALZERO SOLAR GENERATOR 1250W ME BATERI 12V 100A KARIKOHET ME PANELE DIELLORE SOLAR, 12V, & AC 230V  ME TEPER INFO:

  225 000 Leke
 • 30 000 Leke

  YETI 150 SOLAR GENERATOR AC 150W USB 5V, & 12V MULTIFUNKSIONAL KARIKOHET ME USHQYES, & ME SOLAR PANEL  ME BATERI TE INTEGRUAR  12V 14AH DISTRIBUTOR ZYRTAR PER SHQIPERINE Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  30 000 Leke
 • 65 000 Leke

  YETI-400 GOALZERO  SOLAR GENERATOR 400W ME KARIKIM SOLAR PANEL, 12V, & AC 230V  NJEKOHESISHT KARIKOHET DHE JEP ENERGJI 230W 400W  ME TEPER INFO: 

  65 000 Leke
Showing 1 - 7 of 7 items