Manufacturers

New products

 • HD 300 Pro
  HD 300 Pro

  MODEL: HD 300 Pro MARKA: SENNHEISER PERSHKRIMI: KUFJE PRO STUDIO &...

  28 000 Leke
 • PSR108GS
  PSR108GS

  MODEL: PSR108GS MULTIPRIZA PER RACK  ME 8 VENDE DHE CELES 

  5 900 Leke
 • 47996 SX2/SX3
  47996 SX2/SX3

  MODEL: 47996 CANTE PER PIONEER DJ 4 CHANNEL MAGMA DDJ-SX2 & DDJ-RX

  9 900 Leke
 • 47988 XDJ-RX2
  47988 XDJ-RX2

  MODEL: 47988 XDJ-RX2 MARKA: MAGMA PERSHKRIMI: CANTE PER XDJ-RX/RX2...

  14 900 Leke
 • 40988 DDJ-1000
  40988 DDJ-1000

  MODEL: DDJ-1000 MARKA: MAGMA PERSHKRIMI: VALIXHE PER DDJ-1000 PIONER DJ...

  35 000 Leke
 • MK 4 Digital
  MK 4 Digital

  MODEL: MK 4 Digital MARKA: SENNHEISER PERSHKRIMI: MIKROFON PRO STUDIO ME...

  49 500 Leke
 • PMQ480
  PMQ480

  MODEL: PMQ480 MARKA: AUDAC PERSHKRIMI: AMPLIFIKATOR PRO INSTALL 4...

  165 000 Leke
 • Model 24
  Model 24

  MODEL: Model 24 MARKA: TASCAM PERSHKRIMI: MIXER Model 24 - Digital...

  125 000 Leke

Offers

 • XSW 2-865-A
  XSW 2-865-A

  MODEL: XSW 2-865-A  Sennheiser...

  69 000 Leke 73 000 Leke

Suppliers

List of products by manufacturer Salvador Cortez

Kitare Spanjolle Klasike

Te gjitha Modelet: Student line,  Solid Line, Concert Line, Master Line,

Kitare Klasike Profesionale


Made in Spain

More
Showing 1 - 5 of 5 items
 • 29 500 Leke

  MODEL: CC-10 KITARE KLASIKE Salvador Cortez 4/4 Student Series classic guitar, cedar top, sapele back and sides, natural

  29 500 Leke
 • 29 500 Leke

  MODEL: CC-10-BK KIATRE KLASIKE BLACK 4/4 Salvador Cortez Student Series classic guitar, cedar top, sapele back and sides, color: black

  29 500 Leke
 • 39 000 Leke

  MODEL: CC-22 MARKA: SALVADOR CORTEZ PERSHKRIMI: KITARE  KLASIKE 4/4 SPANJOLLE SALVADOR CORTEZ  ME CANTE SPECIFIKIMET: LINK PER ME TEPER INFO:  VIDEO LINK: MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al

  39 000 Leke
 • 48 000 Leke

  MODEL: CC-22E MARKA: SALVADOR CORTEZ PERSHKRIMI: KITARE ELEKTRO KLASIKE 4/4 SPANJOLLE SALVADOR CORTEZ  ME CANTE SPECIFIKIMET: LINK PER ME TEPER INFO:  VIDEO LINK: MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al

  48 000 Leke
 • 65 000 Leke

  MODEL: CS-250CE MARKA: SALVADOR CORTEZ PERSHKRIMI: KITARE ELEKTRO KLASIKE 4/4 SPANJOLLE SALVADOR CORTEZ  ME PICKUP FISHMAN DHE ME VALIXHE DELUXE PER ME TEPER INFO:  VIDEO LINK: MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al

  65 000 Leke
Showing 1 - 5 of 5 items