New products

 • SCL-70 NAT
  SCL-70 NAT

  MODEL: SCL-70 NAT MARKA: STAGG PERSHKRIMI: KITARE  KLASIKE 4/4 NATURAL...

  19 500 Leke
 • CAJ-CRATE-SBB
  CAJ-CRATE-SBB

  MODEL: CAJ-CRATE-SBB MARKA: STAGG PERSHKRIMI: CAJON STAGG  DIMENSION...

  18 500 Leke
 • HD 15-A
  HD 15-A

  MODEL: HD-15 A MARKA: RCF PERSHKRIMI: BOKSE AKTIV PRO SERIES 15" 700...

  90 000 Leke
 • HDM 45-A
  HDM 45-A

  MODEL: HDM-45 A MARKA: RCF PERSHKRIMI: BOKSE AKTIV PRO SERIES 15" 1100...

  175 000 Leke
 • MAB 40 A
  MAB 40 A

  MODEL: MAB 40 A MARKA: WORK PERSHKRIMI:  BOKSE TAVANI High-end 5" 2 WAY...

  16 000 Leke
 • HD-3216T
  HD-3216T

  MODEL: HD-3216T MARKA: RCF PERSHKRIMI:  ALTOPARLAND HINK 100V 25W RMS...

  16 500 Leke
 • BM-3014
  BM-3014

  MODEL: BM-3014 MARKA: RCF PERSHKRIMI:  MIKROFON GOSSENEK SPECIFIKIMET:...

  18 500 Leke
 • GS-60
  GS-60

  MODEL: GS-60 MARKA: RCF PERSHKRIMI:  BOKSE GARDEN 60/120W LINE 100V 32W...

  28 000 Leke
 • MG-90
  MG-90

  MODEL: MG-90 MARKA: RCF PERSHKRIMI:  MEGAFONE  ME BATERI  SPECIFIKIMET:...

  12 000 Leke
 • PRE240
  PRE240

  MODEL: PRE240 MARKA: AUDAC PERSHKRIMI:  PREAMPLIFIKATOR PRO INSTALL  10...

  69 000 Leke
 • MERO5
  MERO5

  MODEL: MERO5 MARKA: AUDAC PERSHKRIMI:  BOKSE TAVANI High-end 5" 2 WAY...

  17 500 Leke

Offers

 • XSW 2-865-A
  XSW 2-865-A

  MODEL: XSW 2-865-A  Sennheiser...

  69 000 Leke 73 000 Leke

Ledlenser There are 8 products.

Showing 1 - 8 of 8 items
 • 11 500 Leke

  ELEKTRIK DORE ME KARIKIM GOALZERO 3 MODE, EMERGJENCE, FLASH, FLOOD, KARIKOHET ME USB, SOLAR, DHE ME DORE KOHEZGJATJA 7-48 ORE  DALJE USB 5V PER KARIKIM TELEFON, APARAT FOTOGRAFIK, KAMERA etj,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  11 500 Leke
 • 11 500 Leke

  GOALZERO LIGHT HOUSE  DRITE ME BATERI TE KARIKUESHME USB, OSE SOLAR PANEL, DALJE USB 5V PER KARIKIM CELULAR,APARAT, KAMERA etj,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  11 500 Leke
 • 66 000 Leke 68 000 Leke

  ELEKTRIK LED LENSER 3200 lm 700 METRA DISTANCE  ME BATERI TE KARIKUESHME  SET MBAJTESE DHE KARIKUESI ME VALIXHE  DISTRIBUTOR ZYRTAR PER SHQIPERI & KOSOVE  Garancia: 5 VJET Xtreme Power LED LED Configuration 7 x Xtreme Power LED Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  66 000 Leke 68 000 Leke
  Reduced price! Add to cart
 • 11 500 Leke 12 500 Leke

  ELEKTRIK KOKE ME KARIKIM  LED LENSER  ME KARIKIM 220 lm 130 M DISTANCE DISTRIBUTOR ZYRTAR PER SHQIPERI DHE KOSOVE Garancia: 5 VJET 1 x High End Power LED1 x High End LED (Red) Luminous flux*MAX 220 lmMIN 20 lm Beam Distance *MAX 130 mMIN 40 m Burning Life**MAX 2 hMIN 20h Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  11 500 Leke 12 500 Leke
  Reduced price! Add to cart
 • 4 500 Leke

  ELEKRIK DORE LED LENSER ME LED ME 1 BATERI AAA 5 VJET GARANCI

  4 500 Leke
 • 32 000 Leke 38 000 Leke

  MODEL:  XEO19R  Ledlenser HEAD LIGHT 2000 LUMENS

  32 000 Leke 38 000 Leke
  Reduced price! Add to cart
 • 11 500 Leke

  MODEL: H7R.2 LED LENSER ELEKTRIK KOKE ME KARIKIM NGA 6 ORE DHERI NE 60 ORE 300 LUMENS, 160 METRA DISTANCA

  11 500 Leke
 • 9 500 Leke

  MODEL: P7.2 ELEKTRIK MULTIFUNKSIONAL LED LENSER 320 LUMENS 260 METRA DISTANC PERDORET ME AKSESORE SHTESE PER ARME GJAHU,

  9 500 Leke
Showing 1 - 8 of 8 items