New products

 • HF5LT
  HF5LT

  MODEL: HF5LT MARKA: CHAUVET PERSHKRIMI: SOLUCION PER MAKINERI TYMI  HAZE...

  3 000 Leke
 • H700
  H700

  MODEL: H700 MARKA: CHAUVET PERSHKRIMI: PRO MAKINERI 700 WATT  MAP:...

  12 000 Leke
 • H1000
  H1000

  MODEL: H1000 MARKA: CHAUVET PERSHKRIMI: PRO MAKINERI 1000 WATT  MAP:...

  16 500 Leke
 • H1200
  H1200

  MODEL: H1200 MARKA: CHAUVET PERSHKRIMI: PRO MAKINERI 1200WATT  MAP:...

  23 000 Leke
 • MD-206
  MD-206

  MODEL: MD-206 MARKA: MARK, WORK PERSHKRIMI: DIMER ANALOG 6CHANNEL X 16A...

  39 500 Leke
 • CO9
  CO9

  MODEL: CO9 MARKA: ELECTRO-VOICE PERSHKRIMI: MIKROFON PRO VOCAL DINAMIC...

  9 500 Leke
 • ND96S EV
  ND96S EV

  MODEL: ND96S MARKA: ELECTRO-VOICE PERSHKRIMI: MIKROFON PRO VOCAL DINAMIC...

  19 500 Leke
 • TCW-480R SLIM
  TCW-480R SLIM

  MODEL: TCW-480R SLIM line MARKA: TAGA AUDIO PERSHKRIMI: BOKSE HIGH END...

  9 500 Leke
 • EVID-6.2
  EVID-6.2

  MODEL: EVID-6.2 MARKA: ELECTRO-VOICE PERSHKRIMI: Electro-Voice EVID 6.2...

  34 900 Leke
 • DDJ-FLX10
  DDJ-FLX10

  MODEL: DDJ-FLX10 MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: 4 CHANNEL PRO DJ CONTROLLER...

  209 900 Leke
 • PA-60/2 100V
  PA-60/2 100V

  MODEL: PA-60/2 MARKA: WORK PERSHKRIMI:  PUBLIC ADRESS AMPLIFIERS WORK  3...

  39 500 Leke
 • IC-5M
  IC-5M

  MODEL: IC-5M MARKA: WORK PERSHKRIMI: BOKSE MARINE IP44 2-WAY 25 WATT...

  3 000 Leke
 • AVC-S660H
  AVC-S660H

  MODEL: AVC-S660H MARKA: DENON PERSHKRIMI: Denon AV Receiver 5.2 CHANNEL...

  79 000 Leke
 • TSW-80
  TSW-80

  MODEL: TSW-80 MARKA: TAGA AUDIO PERSHKRIMI: SUB AKTIV 8" - 95 WATT RMS...

  28 000 Leke
 • TSW-60
  TSW-60

  MODEL: TSW-60 MARKA: TAGA AUDIO PERSHKRIMI: SUB AKTIV 8" - 95 WATT RMS...

  24 000 Leke
 • TOS-215
  TOS-215

  MODEL: TOS-215 MARKA: TAGA AUDIO PERSHKRIMI: BOKSE MURI PRO INSTALL  4"...

  4 900 Leke
 • TOS-315
  TOS-315

  MODEL: TOS-315 MARKA: TAGA AUDIO PERSHKRIMI: BOKSE MURI PRO INSTALL  4"...

  6 500 Leke
 • TCW-190R TAGA AUDIO
  TCW-190R TAGA AUDIO

  MODEL: TCW-190R TAGA AUDIO MARKA: TAGA AUDIO PERSHKRIMI: BOKSE HIGH END...

  5 900 Leke
 • ART-708 MK4
  ART-708 MK4

  MODEL: ART-708 MK4 MARKA:  RCF DESCRIPTION:   BOKSE ACTIV 8" 400W RMS 2...

  49 500 Leke
 • MBA-200 RJ45 connector
  MBA-200 RJ45 connector

  MODEL: MBA-200 MARKA: WORK PERSHKRIMI: WORK MBA 200 RJ45 cable...

  700 Leke

Offers

 • HD-25 PLUS
  HD-25 PLUS

  MODEL: HD-25 PLUS  KUFJE PRO...

  27 500 Leke 29 500 Leke
PA

Electronics me eksperience mbi 23-Vjecare ne treg,
Ju ofron paisje Commercial Audio per te gjitha Ambientet

Bokse per Tavane te varur, Bokse Muri, Mikrofona, Amplifikatore Sistem 100v, Multizone Audio,   etj,,,

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

Gjithashu Electronics ju ofron sherbimin e instalimi...

Electronics me eksperience mbi 23-Vjecare ne treg,
Ju ofron paisje Commercial Audio per te gjitha Ambientet

Bokse per Tavane te varur, Bokse Muri, Mikrofona, Amplifikatore Sistem 100v, Multizone Audio,   etj,,,

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

Gjithashu Electronics ju ofron sherbimin e instalimit, dhe servisit te produkteve me profesionalizem, 

More

PA There are 49 products.

Subcategories

per page
Showing 1 - 12 of 49 items
 • 63 000 Leke

  MODEL:PA-120USB MARKA: WORK PERSHKRIMI:  PUBLIC ADRESS AMPLIFIERS WORK  USB IN , 3 MIC IN, 2 LINE IN,  100V 120W RMS SISTEM 100V & 8 ohms SPECIFIKIMET: LINK MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al

  63 000 Leke
 • 4 500 Leke

  MODEL: PL -60 BOKSE TAVANI 6" RCF 100V  Music power / RMS: 10 / 6 W ME TEPER INFO: APPLICATIONS • Shopping centres • Sport centres • Corridors • PA systems in general Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  4 500 Leke
 • 4 500 Leke

  BOKSE MURI WORK 3" 50W 8ohms 100V 20 W   COLOR: BLACK & WHITE Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  4 500 Leke
 • 7 500 Leke

  MODEL: NEO-4 BOKSE MURI 4" 60W 8 ohms 100V 16w RMS  COLOR: BLACK & WHITE Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  7 500 Leke
 • 8 500 Leke

  BOKSE MURI WORK 5.75" 60 W RMS 8 ohms 100V 16W RMS  COLOR: BLACK & WHITE Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  8 500 Leke
 • 185 000 Leke

  MULTIZONE AUDIO RCF 3 HYRJE 5 ZONE FUQIA: 5CH X 20 W RMS PER ZONE PRIZA MURI MS62-W  KONEKTIMI KONTROLLIT  RJ45 ME TEPER INFO:  PROJEKTIMI DHE INSTALIMI OFROHET NGA KOMPANIA Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  185 000 Leke
 • 3 500 Leke

  MODEL: IC-60 MARKA: WORK PERSHKRIMI:  BOKSE PER TAVAN TE VARUR  WORK 6" 100V 1.5/3/6 W RMS WHITE MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al  ME TEPER INFO:

  3 500 Leke
 • 90 000 Leke

  MODEL: COM24 MARKA: AUDAC PERSHKRIMI: AMPLIFIKATOR 100V 240W RMS PRO INSTALL 5 ZONA ME SELEKTOR SPECIFIKIMET: LINK MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al Dimensions: 420 x 88 x 320 mm (W x H x D) PESHA:      11 kg

  90 000 Leke
  Add to cart More
 • 21 000 Leke

  MIKROFONA PROFESIONAL CONFERENCE CHARMAN JTS  APLIKOHEN, PER SALLA MBEDHJE SHKOLLA, HOTELE, etj,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  21 000 Leke
 • 21 000 Leke

  MIKROFON DELEGATE JTS  Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  21 000 Leke
 • 15 500 Leke

  MEGAFONE WORK 25W RMS  ME BATERI LR-14 8 PCS Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  15 500 Leke
 • 43 000 Leke

  PERDE ELEKTRIKE ME PULT 2 X 2 M  BRACKET  REKOMANDOHET: PER SHKOLLA, PREZANTIME, HOME CINEMA, HOTELE, BAR, RESTORANTE, etj,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  43 000 Leke
Showing 1 - 12 of 49 items