New products

 • M-20X
  M-20X

  MODEL: M-20X MARKA: RCF PERSHKRIMI: MIXER DIGITAL  20 ANALOG INPUTS, 16...

  185 000 Leke
 • F-6X
  F-6X

  MODEL: F-6X MARKA: RCF PERSHKRIMI: MIXER AUDIO SPECIFIKIMET: LINK MAP:...

  22 000 Leke
 • M18
  M18

  MODEL: M18  MIXER DIGITAL RCF 18 CHANNEL  APPLICATIONS • Duos • Trios •...

  99 000 Leke
 • Mix8
  Mix8

  MODEL: MIX8 8-Channel Mixer 230V MACKIE Kontakt: 0692088111 Email:...

  19 500 Leke
 • PROFX6v3
  PROFX6v3

  MODEL: PROFX6v3 MARKA: MACKIE PERSHKRIMI:  MIXER AUDIO Mackie 6-Channel...

  24 000 Leke
 • PROFX10v3
  PROFX10v3

  MODEL: PROFX10v3 MARKA: MACKIE PERSHKRIMI:  MIXER AUDIO Mackie...

  34 000 Leke
 • PROFX12v3
  PROFX12v3

  MODEL: PROFX12v3 MARKA: MACKIE PERSHKRIMI:  MODEL: ProFX12v3 MICER AUDIO...

  48 000 Leke
 • PROFX16v3
  PROFX16v3

  MODEL: PROFX16v3 MARKA: MACKIE PERSHKRIMI:  MODEL: ProFX16v3 MICER AUDIO...

  69 000 Leke
 • PROFX22v2
  PROFX22v2

  MODEL: PROFX22v2 MIXER AUDIO Mackie  22-Channel Sound Reinforcement...

  108 000 Leke
 • PROFX30v2
  PROFX30v2

  MODEL: PROFX30v2 PRO SERIES Mackie  30-Channel Sound Reinforcement Mixer...

  145 000 Leke
 • EVID-4.2
  EVID-4.2

  MODEL: EVID-4.2 MARKA: ELECTRO-VOICE PERSHKRIMI: EVID-4.2T Passive 2-Way...

  19 500 Leke
 • EVID-6.2
  EVID-6.2

  MODEL: EVID-6.2 MARKA: ELECTRO-VOICE PERSHKRIMI: Electro-Voice EVID 6.2...

  39 500 Leke
 • ATEO-4B
  ATEO-4B

  MODEL: ATEO4/B MARKA: AUDAC PERSHKRIMI:  BOKSE MURI AUDAC LUXURY DESIGN...

  13 000 Leke
 • ATEO6B
  ATEO6B

  MODEL: ATEO6/B MARKA: AUDAC PERSHKRIMI:  BOKSE MURI AUDAC LUXURY DESIGN...

  19 000 Leke
 • CELO5
  CELO5

  MODEL: CELO5 MARKA: AUDAC PERSHKRIMI: BOKSE HIGH END  PRO INSTALL 5" 50...

  15 000 Leke
 • CELO 6
  CELO 6

  MODEL: CELO6 MARKA: AUDAC PERSHKRIMI: BOKSE HIGH END  PRO INSTALL 6" 60...

  19 500 Leke
 • WMR-60T
  WMR-60T

  MODEL: WMR-60T MARKA:  RCF DESCRIPTION: BOKSE MURI HIGH PERFORMANCE...

  33 000 Leke
 • ART 915-A
  ART 915-A

  MODEL: ART 915-A MARKA:  RCF DESCRIPTION:  ACTIVE BOXES PRO SERIES 15 "...

  99 900 Leke
 • HD-15-A
  HD-15-A

  MODEL: HD-15 A MARKA: RCF PERSHKRIMI: BOKSE AKTIV PRO SERIES 15" 700...

  115 000 Leke
 • ART-712-A mk4
  ART-712-A mk4

  MODEL: ART-712-A MK4  MARKA: RCF PERSHKRIMI: BOKSE AKTIV PRO SERIES 12"...

  75 000 Leke

Offers

 • REBAR
  REBAR

  MULTITOOLS LEATEHMAN REBAR  MADE IN...

  8 500 Leke 10 500 Leke
Instruments

Instrumenta Muzikore , me mbi 23 vjet ne tregun Shqipetar ju ofrojme markat me prestigjoze ne bote:

si: Fender, Jackson, Gretsch, Casio, Stagg, Salvador Cortez, Daddario, Promark, Hofner, Oto&Jos violin, Medeli, Hyman, etj,,,, 

Shenim:  KOMPANIA "ALHAMBRA" I KA ME PROBLEME KITARET DHE ESHTE ZVENDESUAR

ME MARKAT:  MARTINEZ, ESTEVE, FENDER & "SALV...

Instrumenta Muzikore , me mbi 23 vjet ne tregun Shqipetar ju ofrojme markat me prestigjoze ne bote:

si: Fender, Jackson, Gretsch, Casio, Stagg, Salvador Cortez, Daddario, Promark, Hofner, Oto&Jos violin, Medeli, Hyman, etj,,,, 

Shenim:  KOMPANIA "ALHAMBRA" I KA ME PROBLEME KITARET DHE ESHTE ZVENDESUAR

ME MARKAT:  MARTINEZ, ESTEVE, FENDER & "SALVADOR CORTEZ"  CILESI ME E LARTE DHE CMIME ME EKONOMIKE 

SE ALHAMBRA PER TE GJITHA SERITE,

JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.

More

Instruments There are 101 products.

Subcategories

per page
Showing 1 - 12 of 101 items
Showing 1 - 12 of 101 items