New products

 • ESI U22 XT
  ESI U22 XT

  MODEL: ESI U22 XT MARKA: ESI-AUDIO PERSHKRIMI: KART AUDIO  Professional...

  16 000 Leke
 • ESI U86 XT
  ESI U86 XT

  MODEL: ESI U86 XT MARKA: ESI-AUDIO PERSHKRIMI: KART AUDIO   Professional...

  39 000 Leke
 • ESI U168 XT
  ESI U168 XT

  MODEL: EESI U168 XT MARKA: ESI-AUDIO PERSHKRIMI: KART AUDIO PRO...

  59 000 Leke
 • ESI planet 22x
  ESI planet 22x

  MODEL: ESI planet 22x MARKA: ESI-AUDIO PERSHKRIMI: KART AUDIO NETWORK...

  65 000 Leke
 • SR-MV7000
  SR-MV7000

  MODEL: SR-MV7000 MARKA: SARAMONIC PERSHKRIMI: MIKROFON PER STUDIO 48V...

  59 000 Leke
 • SR-M500
  SR-M500

  MODEL: SR-M500 MARKA: SARAMONIC PERSHKRIMI: MIKROFON PER STUDIO 48V...

  38 500 Leke
 • UwMic9 Kit4
  UwMic9 Kit4

  MODEL: UwMic9 Kit4 MARKA: SARAMONIC PERSHKRIMI: MIKROFON ME VALE KIT...

  47 000 Leke
 • SR-WM2100
  SR-WM2100

  MODEL: SR-WM2100 MARKA: SARAMONIC PERSHKRIMI: MIKROFON ME VALE kit  MIZ...

  29 500 Leke
 • EVID-4.2
  EVID-4.2

  MODEL: EVID-4.2 MARKA: ELECTRO-VOICE PERSHKRIMI: EVID-4.2T Passive 2-Way...

  18 000 Leke
 • EVID-6.2
  EVID-6.2

  MODEL: EVID-6.2 MARKA: ELECTRO-VOICE PERSHKRIMI: Electro-Voice EVID 6.2...

  34 000 Leke
 • EVID-S5.2B
  EVID-S5.2B

  MODEL: EVID-S5.2B MARKA: ELECTRO-VOICE PERSHKRIMI: Electro-Voice...

  22 000 Leke
 • EVID-S8.2B
  EVID-S8.2B

  MODEL: EVID-S8.2B MARKA: ELECTRO-VOICE PERSHKRIMI: 8" long-throw woofer...

  39 500 Leke
 • L1300FD-EU
  L1300FD-EU

  MODEL: L1300FD-EU MARKA: DYNACORD PERSHKRIMI: DSP AMPLIFIKATOR PER...

  75 000 Leke
 • CMS1000-3
  CMS1000-3

  MODEL: MCMS1000-3 MARKA: DYNACORD PERSHKRIMI: MIXER ME DUAL EFEKT 10...

  169 000 Leke
 • CMS-1600 -3
  CMS-1600 -3

  MODEL: MCMS1600-3 MARKA: DYNACORD PERSHKRIMI: MIXER ME DUAL EFEKT 16...

  189 000 Leke
 • HD 200 Pro
  HD 200 Pro

  MODEL: HD 200 Pro MARKA: SENNHEISER PERSHKRIMI: KUFJE  STUDIO &...

  9 500 Leke
 • HD 350BT BLACK
  HD 350BT BLACK

  MODEL: HD 350BT BLACK MARKA: SENNHEISER PERSHKRIMI: KUFJE BLUETOOTH 5.0...

  14 500 Leke
 • HD 450BT BLACK
  HD 450BT BLACK

  MODEL: HD 450BT BLACK MARKA: SENNHEISER PERSHKRIMI: KUFJE BLUETOOTH 5.0...

  24 000 Leke
 • HD-25 PLUS
  HD-25 PLUS

  MODEL: HD-25 PLUS  KUFJE PRO SENNHEISER DJ & STUDIO Kontakt:...

  29 500 Leke
 • M-20X
  M-20X

  MODEL: M-20X MARKA: RCF PERSHKRIMI: MIXER DIGITAL  20 ANALOG INPUTS, 16...

  185 000 Leke

Offers

 • 12P HEX
  12P HEX

  MODEL: 12P HEX AMERICAN DJ 12x...

  41 900 Leke 49 000 Leke
Instruments

Instrumenta Muzikore , me experience mbi 20 vjet ne tregun Shqipetar ju ofrojme markat me prestigjoze ne bote:

si: Fender, Jackson, Gretsch, Casio, Stagg, Salvador Cortez, Daddario, Promark, Hofner, Oto&Jos violin, Medeli,

Hyman, etj,,,, 

Shenim:  KOMPANIA "ALHAMBRA" I KA ME PROBLEME KITARET DHE ESHTE ZVENDESUAR

ME MARKEN:  FENDER & "SALVADOR ...

Instrumenta Muzikore , me experience mbi 20 vjet ne tregun Shqipetar ju ofrojme markat me prestigjoze ne bote:

si: Fender, Jackson, Gretsch, Casio, Stagg, Salvador Cortez, Daddario, Promark, Hofner, Oto&Jos violin, Medeli,

Hyman, etj,,,, 

Shenim:  KOMPANIA "ALHAMBRA" I KA ME PROBLEME KITARET DHE ESHTE ZVENDESUAR

ME MARKEN:  FENDER & "SALVADOR CORTEZ"  CILESI ME E LARTE DHE CMIME ME EKONOMIKE 

SE ALHAMBRA PER TE GJITHA SERITE,

JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.

More

Instruments There are 95 products.

Subcategories

per page
Showing 1 - 12 of 95 items
Showing 1 - 12 of 95 items