New products

 • EW 500 G4-CI1-AW+
  EW 500 G4-CI1-AW+

  MODEL: EW 500 G4-CI1-AW+ MARKA: SENNHEISER PERSHKRIMI: MIKROFON...

  135 000 Leke
 • XPRS-15
  XPRS-15

  MODEL: XPRS-15 MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: BOKSE AKTIV PRO SERIES 15"...

  185 000 Leke
 • DDJ-SR2
  DDJ-SR2

  MODEL: DDJ-SR2  MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: CONTROLLER DJ ME SERATO...

  92 000 Leke
 • CS-250CE
  CS-250CE

  MODEL: CS-250CE MARKA: SALVADOR CORTEZ PERSHKRIMI: KITARE ELEKTRO...

  65 000 Leke
 • HRM-5
  HRM-5

  MODEL: HRM-5 MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: KUFJE STUDIO MONITORING 1700 mW...

  14 500 Leke
 • DDJ-SX3
  DDJ-SX3

  MODEL: DDJ-SX3 MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: 4 CHANNEL DJ CONTROLLER ME...

  145 000 Leke
 • NIMBUS
  NIMBUS

  MODEL: NIMBUS MARKA: CHAUVET PERSHKRIMI: PRO MAKINERI AVULLI DRY ICE...

  158 000 Leke
 • Bubbletron
  Bubbletron

  MODEL: BUBBLETRON MARKA: AMERICAN DJ PERSHKRIMI: MAKINERI PER FLLUCKA...

  23 000 Leke
 • XPRS 115S SUB
  XPRS 115S SUB

  MODEL: XPRS-115S MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: SUB AKTIV PRO SERIES 15"...

  195 000 Leke
 • EW 100 G4-CI1-1G8
  EW 100 G4-CI1-1G8

  MODEL: EW 100 G4-CI1-1G8 MARKA: SENNHEISER PERSHKRIMI: MIKROFON...

  79 000 Leke
 • EW 100 G4-945-S-B
  EW 100 G4-945-S-B

  MODEL: EW 100 G4-945-S-B MARKA: SENNHEISER PERSHKRIMI: MIKROFON VOCAL...

  99 000 Leke
 • HDJ-X7K
  HDJ-X7K

  MODEL: HDJ-X7K MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: KUFJE DJ PROFESIONALE 3500 mW...

  27 000 Leke

Offers

Mikrofona  There are 17 products.

per page
Showing 1 - 12 of 17 items
 • 4 500 Leke

  MODEL: M-67 MIKROFON DINAMIC VOCAL AUDAC Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  4 500 Leke
 • 15 000 Leke

  MIKROFON PROFESIONAL VOCAL SENNHEISER KARDIOID  E-835S & E-835 ME CEPES DHE PA CELES  MADE IN GERMANY Garancia: 1 Vit Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  15 000 Leke
 • 18 200 Leke

  MIKROFON VOCAL SUPERKARDIOID SENNHEISER E-845  REKOMANDOHET PER MUSIC LIVE, DJ, SYUDIO, etj,,, MADE IN GERMANY Garancia: 1 Vit Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  18 200 Leke
 • 7 500 Leke

  Professional Dynamic Handheld Microphone AUDAC ME CELES ON-OFF SUPER CARDIOID  PER MUSIC LIVE, STUDIO, DJ, etj,,, ME TEPER INFO:  Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  7 500 Leke
 • 4 500 Leke

  MIKROFON STAGG DINAMIC PER MUSIV LIVE, KARAOKE, etj,,, Professional cardioid dynamic microphone with cartridge DC90 Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  4 500 Leke
 • 31 800 Leke

  MIKROFON PROFESIONAL DINAMIC  SENNHEISSER E-935  Dynamic cardioid vocal microphone offering a smooth, natural sound. Fast transient response ensures no details are missed. Low handling noise. 100% metal casing for tough on-stage use. MADE IN GERMANY Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  31 800 Leke
 • 12 000 Leke

  MIKROFON PROFESIONAL AUDAC M97 CONDESATOR ME BATERI 1.5V AA OSE PHANTOM REKOMADOHET: MUSIC LIVE, DJ, STUDIO, etj,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  12 000 Leke
 • 77 000 Leke

  MODEL: KMS-105 NEUMANN  VOCAL PRO SERIES supercardioid  Electrical features ME PHANTOM 48V COLOR: BLACK Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  77 000 Leke
 • 28 500 Leke

  MODEL: MKE 400 SENNHEISER  MIKROFON I JASHTEM   PER KAMERA DHE APARATE PROFESIONAL  Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  28 500 Leke
 • 4 500 Leke

  MODEL: M67  VOCAL MICROPHONE WITH SWITCH AUDAC

  4 500 Leke
 • 32 000 Leke

  MODEL: E 945 MIKROFON SUPERCARDOID SENNHESIER LIVE MUSIC, STUDIO, ETJ,,,

  32 000 Leke
 • 3 500 Leke

  MODEL: MIS-1022BK MBAJTESE MIKROFONI GIRAFE

  3 500 Leke
Showing 1 - 12 of 17 items