New products

 • NC3FXX
  NC3FXX

  MODEL: NC3FXX MARKA: NEUTRIK PERSHKRIMI: KONEKTORE XLR FEMER MAP:...

  500 Leke
 • NC3MXX
  NC3MXX

  MODEL: NC3MXX MARKA: NEUTRIK PERSHKRIMI: KONEKTORE XLR MASHKULL MAP:...

  500 Leke
 • NBNC75BTU11
  NBNC75BTU11

  MODEL: NBNC75BTU11 MARKA: NEUTRIK PERSHKRIMI: KONEKTORE BNC PRO FOR SDI...

  500 Leke
 • NL2FX
  NL2FX

  MODEL: NL2FX MARKA: NEUTRIK PERSHKRIMI: FISHA SPEAKON 2 POLE MAP:...

  600 Leke
 • NAC3FCA
  NAC3FCA

  MODEL: NAC3FCA MARKA: NEUTRIK PERSHKRIMI: FISHA POWERCON 20A MAP:...

  900 Leke
 • U2R-WL02
  U2R-WL02

  MODEL: U2R-WL02 MARKA: TMA PERSHKRIMI: MIKROFON INSTRUMENT  BATERI E...

  19 500 Leke
 • GST-205-BR
  GST-205-BR

  MODEL: GST-205-BR MARKA: TMA PERSHKRIMI: RIP KITARE ELEKTRIKE COBRA...

  2 000 Leke
 • STB-GEN10C
  STB-GEN10C

  MODEL: STB-GEN10C MARKA: STAGG PERSHKRIMI: KELLEF KITARE KLASIKE 4/4...

  3 500 Leke
 • GST-50-BK
  GST-50-BK

  MODEL: GST-50-BK MARKA: TMA PERSHKRIMI: RIP KITARE Gaucho Standard...

  500 Leke
 • GST-955-COW
  GST-955-COW

  MODEL: GST-955-COW MARKA: TMA PERSHKRIMI: RIP KITARE COW ORIGINAL...

  7 500 Leke
 • SAU-S
  SAU-S

  MODEL: SAU-S MARKA: STAGG PERSHKRIMI: KITARE  KLASIKE 4/4 NATURAL COLOR...

  49 000 Leke
 • C1148 S-CED
  C1148 S-CED

  MODEL: C1148 S-CED MARKA: STAGG PERSHKRIMI: KITARE  KLASIKE 4/4 NATURAL...

  63 000 Leke

Offers

 • SURGE
  SURGE

  MULTITOOL LEATEHMAN SURGE MADE IN USA...

  16 000 Leke 21 000 Leke
PA

Electronics me eksperience mbi 18-Vjecare ne treg,
Ju ofron paisje Commercial Audio per te gjitha Ambientet

Bokse per Tavane te varur, Bokse Muri, Mikrofona, Amplifikatore Sistem 100v, Multizone Audio,   etj,,,

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

Gjithashu Electronics ju ofron sherbimin e instalimi...

Electronics me eksperience mbi 18-Vjecare ne treg,
Ju ofron paisje Commercial Audio per te gjitha Ambientet

Bokse per Tavane te varur, Bokse Muri, Mikrofona, Amplifikatore Sistem 100v, Multizone Audio,   etj,,,

Markat me Prestigjoze ne Bote ku cilesia dhe siguria e produkteve ben diferencen.

Gjithashu Electronics ju ofron sherbimin e instalimit, dhe servisit te produkteve me profesionalizem, 

More

PA There are 62 products.

per page
Showing 61 - 62 of 62 items
 • 24 000 Leke

  PERDE PROJEKTOR MANUAL 2.4X1.35 M  REKOMANDOHET: PER SHKOLLA, PREZANTIME, HOME CINEMA, HOTELE, BAR, RESTORANTE, etj,,, Kontakt: 0692088111 Email: astritveliaj@gmail.com

  24 000 Leke
 • 95 000 Leke

  MODEL: NOBA8/A MARKA: AUDAC PERSHKRIMI: SUB AKTIV PRO INSTALL 8" 600 WATT PER VERSION 2.1 SPECIFIKIMET: LINK PER ME TEPER INFO:  VIDEO LINK: MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al Dimensions: (W x H x D)     558 x 383 x 149 mm PESHA:      9.75 kg

  95 000 Leke
Showing 61 - 62 of 62 items