New products

 • ERE HYB-CFI S
  ERE HYB-CFI S

  MODEL: ERE HYB-CFI S MARKA: ANGEL LOPEZ PERSHKRIMI: KITARE ELEKTRO...

  69 000 Leke
 • XPRS-15
  XPRS-15

  MODEL: XPRS-15 MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: BOKSE AKTIV PRO SERIES 15"...

  185 000 Leke
 • DDJ-SR2
  DDJ-SR2

  MODEL: DDJ-SR2  MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: CONTROLLER DJ ME SERATO...

  92 000 Leke
 • CS-250CE
  CS-250CE

  MODEL: CS-250CE MARKA: SALVADOR CORTEZ PERSHKRIMI: KITARE ELEKTRO...

  65 000 Leke
 • HRM-5
  HRM-5

  MODEL: HRM-5 Pioneer DJ  Professional Studio Monitor Headphones...

  14 500 Leke
 • DDJ-SX3
  DDJ-SX3

  MODEL: DDJ-SX3 MARKA: PIONEER PERSHKRIMI: 4 CHANNEL DJ CONTROLLER ME...

  145 000 Leke
 • NIMBUS
  NIMBUS

  MODEL: NIMBUS MARKA: CHAUVET PERSHKRIMI: PRO MAKINERI AVULLI DRY ICE...

  158 000 Leke
 • Bubbletron
  Bubbletron

  MODEL: Bubbletron  MAKINERI PER FLLUCKA AMERICAN AJ

  23 000 Leke

Offers

 • GP-300BK
  GP-300BK

  CELVIANO Grand Hybrid CASIO NEW MODEL...

  395 000 Leke 420 000 Leke
Instruments

KOMPANIA "ALHAMBRA" I KA ME PROBLEME KITARET DHE ESHTE ZVENDESUAR

ME MARKEN: "SALVADOR CORTEZ"  CILESI ME E LARTE DHE CMIME ME EKONOMIKE 

SE ALHAMBRA PER TE GJITHA SERITE,

JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.

KOMPANIA "ALHAMBRA" I KA ME PROBLEME KITARET DHE ESHTE ZVENDESUAR

ME MARKEN: "SALVADOR CORTEZ"  CILESI ME E LARTE DHE CMIME ME EKONOMIKE 

SE ALHAMBRA PER TE GJITHA SERITE,

JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.

More

Instruments There are 74 products.

Subcategories

per page
Showing 73 - 74 of 74 items
 • 29 500 Leke

  MODEL: CC-10-BK KIATRE KLASIKE BLACK 4/4 Salvador Cortez Student Series classic guitar, cedar top, sapele back and sides, color: black

  29 500 Leke
 • 65 000 Leke
  New

  MODEL: CS-250CE MARKA: SALVADOR CORTEZ PERSHKRIMI: KITARE ELEKTRO KLASIKE 4/4 SPANJOLLE SALVADOR CORTEZ  ME PICKUP FISHMAN DHE ME VALIXHE DELUXE PER ME TEPER INFO:  VIDEO LINK: MAP: KLIKONI PER ADRESEN: Kontakt: 0692088111 Email: info@electronics.al

  65 000 Leke
Showing 73 - 74 of 74 items