New products

 • MAGMAXSR
  MAGMAXSR

  MODEL: MAGMAXSR MARKA: POLK AUDIO PERSHKRIMI: SOUND BAR WIRELESS 5.1...

  89 000 Leke
 • ART 915-A
  ART 915-A

  MODEL: ART 915-A MARKA:  RCF DESCRIPTION:  ACTIVE BOXES PRO SERIES 15 "...

  89 000 Leke
 • ATH-S220BTBK
  ATH-S220BTBK

  MODEL:  ATH-S220BTBK MARKA:  Audio-Technica  DESCRIPTION:  KUFJE KOKE...

  9 900 Leke
 • AP-270 White
  AP-270 White

  MODEL: AP 270 White MARKA: CASIO PERSHKRIMI: DIGITAL PIANO CASIO 7...

  125 000 Leke
 • GP-510Bp
  GP-510Bp

  MODEL: GP-510Bp MARKA: CASIO PERSHKRIMI: GRAND HYBRID PIANO  CELVIANO...

  550 000 Leke
 • ALTI6
  ALTI6

  MODEL: ALTI6 MARKA: AUDAC PERSHKRIMI:  BOKSE TAVANII AUDAC LUXURY DESIGN...

  28 000 Leke

Offers

 • CDP-130
  CDP-130

  STAGE PIANO CASIO 88 NOTES 7 OCTAVE...

  68 000 Leke 75 000 Leke
Kitare klasike

KOMPANIA "ALHAMBRA" I KA ME PROBLEME KITARET DHE ESHTE ZVENDESUAR

ME MARKEN: Fender & "SALVADOR CORTEZ"  CILESI ME E LARTE DHE CMIME ME EKONOMIKE 

SE ALHAMBRA PER TE GJITHA SERITE,

JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.

KOMPANIA "ALHAMBRA" I KA ME PROBLEME KITARET DHE ESHTE ZVENDESUAR

ME MARKEN: Fender & "SALVADOR CORTEZ"  CILESI ME E LARTE DHE CMIME ME EKONOMIKE 

SE ALHAMBRA PER TE GJITHA SERITE,

JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.

More

Kitare klasike There are 24 products.

per page
Showing 1 - 12 of 24 items
Showing 1 - 12 of 24 items